zeszyty kolneńskie

Zeszyty Kolneńskie – almanach społeczno-kulturalny Towarzystwa „Jan z Kolna”

Komitet redakcyjny: Kazimierz Korzep, Kazimierz Koter


NOWOŚĆ

Od lutego istnieje możliwość przeczytania numerów 1 i 2 Zeszytów Kolneńskich na stronie Scribd.com.
Wystarczy kliknąć poniższy przycisk


PROMOCJA

Od grudnia proponujemy wszystkim uczniom i studentom zainteresowanym artykułami z 1 i 2 nr Zeszytów Kolneńskich możliwość otrzymania ich (w wersji .pdf) zupełnie za darmo.
Aby skorzystać z takiej możliwości należy złożyć zamówienie na adres e-mail towarzystwa: admin@janzkolna.pl.
W treści zamówienia należy podać : nr Zeszytów, tytuł artykułu, nazwę szkoły lub uczelni zamawiającego (do celów statystycznych)
Wdzięczni bylibyśmy również o podanie celu do jakiego będzie wykorzystany ów artykuł. Czy do celów prywatnych czy też np dopomóc ma przy pisaniu pracy.
Wszystkie te informacje pozostaną tylko do wiedzy Towarzystwa.
Zapraszamy do korzystania z powyższej możliwości.


Informujemy, że do nabycia w wersji „papierowej” posiadamy tylko numery 3, 4, 5, 7 oraz 8. Można je kupić w cenie 10 PLN za egz., w  Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu, 18-500 Kolno, ul. Konopnickiej 4 oraz Bibliotece Pedagogicznej w Kolnie przy ul. Teofila Kubraka 6 (Zespół Szkół Technicznych) lub wysyłając zamówienie na adres e-mail: admin@janzkolna.pl
Numery 1, 2 i 6 można nabyć tylko w wersji elektronicznej (*.pdf) w cenie 5 PLN. Wszelkie informacje i zamówienie można składać bezpośrednio w redakcji lub pod adresem e-mail: admin@janzkolna.pl
Środki ze sprzedaży Zeszytów Kolneńskich przeznaczone są w całości na finansowanie działalności Towarzystwa „Jan z Kolna”.

Komentarze są wyłączone.